Pełne i wspaniale powiększone usta w Szczecinie

Pełne i wspaniale powiększone usta w Szczecinie

 

Moja mama zawsze powtarzała mi, że jestem bardzo piękna dziewczynką. Oczywiście przed dłuższy okres czasu wierzyłam w jej słowa, jednak wraz z nadejściem wieku dojrzewania pojawiły się u mnie pierwsze kompleksy. Ten największy dotyczył bardzo małych i po prostu brzydkich ust.

Piękne i powiększone usta

powiększanie objętości ust ze SzczecinaMałe i niemalże bezkształtne usta to coś, czego za żadne skarby nie chciałaby mieć żadna kobieta. Nic więc dziwnego, że i mi zaczęły one przeszkadzać. Przez lata patrzyłam z zazdrością na koleżanki, które malowały się najróżniejszymi pomadkami i błyszczykami, podczas, kiedy u mnie ze względu na małą wielkość ust, pomalowanie ich wyglądało po prostu komicznie. Kiedy jednak przeprowadziłam się na studia do Szczecina zauważyłam, że w mieście tym znajduje się parę klinik medycyny estetycznej. Po zapoznaniu się z ich pozytywnymi opiniami w internecie wiedziałam, że nie mogę sobie sprawić lepszego prezentu urodzinowego, niż powiększanie objętości ust ze Szczecina. Kiedy tylko umówiłam się na wizytę, odliczałam dni do niej jak szalona. Ni mogłam się doczekać! W dniu wizyty byłam bardzo podekscytowana. Pani, która wykonywała mi zabieg była bardzo miła i wprowadziła luźną atmosferę w gabinecie. Wspólnie dobrałyśmy kształt ust, jaki chciałabym posiadać i… pozostało tyle czekać na efekty pracy specjalisty. Cały zabieg przebiegał bardzo krótko i był praktycznie bezbolesny! Zaś po chwili mogłam już podziwiać w lusterku moje nowe, duże usta w których zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Dodatkowym atutem tego typu zabiegu jest fakt, że utrzymuje się on bardzo długo, jak i to, że jest wykonywany przy użyciu kwasu hialuronowego, a co za tym idzie jest w stu procentach bezpieczny, bowiem kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie.

Teraz mogę się cieszyć pełnymi i kształtnymi ustami. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowana z rezultatów, jakie osiągnęłam dzięki zabiegowi. Nareszcie pozbyłam się kompleksów na swoim punkcie i w końcu mogę zacząć malować swoje usta, jak mi się tylko podoba. Czuje się teraz piękna sama ze sobą i wreszcie zaczęłam się sobie podobać!