Piękna sukienka z koronki na studniówkę

Piękna sukienka z koronki na studniówkę

Nie mogłam się już doczekać studniówki i wszyscy w szkole o niej mówili. To miała być najlepsza impreza, na jakiej kiedykolwiek byłam. Matkę już uprzedziłam, że będę chciała iść do fryzjera, kosmetyczki no i potrzebuję sukienki na studniówkę, bo nie miałam w czym pójść.

Pojawienie się na studniówce w sukience wieczorowej

sukienki wieczorowe z koronkiMama dała mi tysiąc złotych i zaznaczyła, że kwota ta musi wystarczyć na wszystkie wydatki związane ze studniówką. W pierwszej kolejności zdecydowałam się poszukać idealniej na tę imprezę sukienki, bo była ona najważniejsze. Od koleżanek słyszałam, że chciały kupić sukienki wieczorowe z koronki i ja również takiej sobie zaczęłam szukać. Byłam bardzo zgrabna i wysoka, dlatego wiedziałam, że w takiej sukience wieczorowej na pewno najlepiej będę wyglądała. Sukienkę kupiłam w swoim ulubionym butiku. Zdecydowałam się na fioletową sukienkę z koronki, w której wyglądałam wystrzałowo. Podkreślała ona wszystkie moje atuty a kolor był bardzo soczysty, przez co nie przeszłabym niezauważona. Lubiłam zwracać na siebie uwagę a sukienka miała to jeszcze spotęgować. Byłam blondynką i we fioletowej sukience z koronki wyglądałam wyjątkowo. Nawet ekspedientka w butiku była pod wrażeniem. Wybrałam dodatki w stonowanych beżowych kolorach i dopasowałam do wszystkiego złotą biżuterię. Całość prezentowała się elegancko i w takiej idealnie dopasowanej sukience mogłam pokazać się na studniówce. Wiedziałam, że będę wyglądała najpiękniej wśród wszystkich koleżanek.

Zgodnie z tym co zakładałam, wyglądałam na studniówce najpiękniej. Wygrałam nawet konkurs na najpiękniejszą kreację i w nagrodę dostałam bon do markowego sklepu odzieżowego. Nie sądziłam, że wygram jakąś nagrodę i bardzo się z niej ucieszyłam. Lubiłam kupować nowe ciuchy.