Polecane usługi biura rachunkowego na warszawskiej Woli

Polecane usługi biura rachunkowego na warszawskiej Woli

Przeprowadziłam się do stolicy kilka miesięcy temu. Razem z moją współlokatorką, postanowiłyśmy otworzyć własną działalność gospodarczą. Wkrótce zajęłyśmy się produkcją ręcznie wykonanej biżuterii oraz artykułów do dekoracji pomieszczeń.

Dobre biura rachunkowe na warszawskiej Woli

biuro rachunkowe warszawa wolaNasz biznes okazał się strzałem w dziesiątkę. Szybko znalazłyśmy całkiem pokaźną grupę stałych klientów, którzy z przyjemnością robili zakupy w naszym sklepie online. Ponieważ nasza mała firma stawała się coraz większa, a zleceń przybywało, postanowiłyśmy poszukać specjalistów, którzy mieli nam pomóc w prowadzeniu księgowości firmy. Jeżeli chodzi o dobre biuro rachunkowe Warszawa Wola ma dużo do zaproponowania. W tej warszawskiej dzielnicy działa wiele bardzo dobrych biur księgowych. Po przeanalizowaniu kilku stron w Internecie skontaktowałyśmy się z jedną z takich firm. Podczas pierwszej konsultacji z przedstawicielami firmy, przedstawiłyśmy swoje oczekiwania oraz usługi, które nas interesują. Podczas kolejnych spotkań przekazałyśmy naszą dokumentację administracyjną oraz księgową. Od tego momentu zyskałyśmy kompleksową opiekę profesjonalnych księgowych, którzy reprezentowali nas również przed organami administracji samorządowej oraz podatkowej, składając w naszym imieniu deklaracje, oświadczenia oraz wszelkie inne rozliczenia podatkowe, oraz księgowe, które wynikają z profilu działalności naszej firmy. Po jakimś czasie zatrudniłyśmy kilka nowych osób. Wówczas, nasze biuro księgowe zajęło się także sprawami kadrowymi oraz terminowym spłacaniem wszelkich zobowiązań wynikających z umów o pracę.

Rozwój naszej firmy bardzo mnie cieszył. Była bardzo zadowolona z tego, że wspólnie z moją współlokatorką udało nam się połączyć pasję z pracą. Cieszyłyśmy się również z tego, że współpracowałyśmy z fachową firmą księgową, która dbała o nasze sprawy administracyjne.