Polecani adwokaci z Tarnowa

Polecani adwokaci z Tarnowa

 

Pilnie poszukuję skutecznego adwokata z Tarnowa. Mam problem ze swoim sąsiadem, który zajął sobie kilka lat temu moje pomieszczenie gospodarcze i nie chce się z niego usunąć. Sąsiad twierdzi, że dbał o to pomieszczenie, wyremontował, unowocześnił, więc jest jego. Powołuje się na instytucję zasiedzenia, która funkcjonuje w prawie rzeczowym. Chciałbym to zweryfikować, dlatego muszę znaleźć profesjonalnego prawnika.

Szeroki wybór kompetentnych i skutecznych prawników

adwokaci tarnówWejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam najbardziej polecanego prawnika, który specjalizuje się w prawie cywilnym. Jak się okazuje, w Tarnowie funkcjonuje aż jedenaście kancelarii prawnych, w tym cztery, które są bardzo popularne i skuteczne. Jak się okazuje, jeśli komuś są pilnie potrzebni profesjonalni adwokaci Tarnów ma do zaoferowania wielu wybitnych specjalistów w dziedzinie prawa karnego i cywilnego. Spisałam sobie wszystkie aktualne numery telefonów, bo chcę jak najszybciej umówić się na potkanie. Do jednej z tych kancelarii adwokackich udało mi się za drugim razem dodzwonić. Opowiedziałam w skrócie, czego dotyczy mój problem, aby prawnik mógł się przygotować na nasze spotkanie. Adwokat poinformował mnie, że muszę się konkretnie dowiedzieć, kiedy nastąpiło zajęcie nieruchomości przez sąsiada i jakie zmiany tam wprowadził. Ważne jest też to, czy płacił roczny podatek. Prawnik pocieszył mnie, że do zasiedzenia nie dojdzie wcześniej niż przed upływem dwudziestu lat, a nawet trzydziestu.

Za poradę prawną będę musiała zapłacić dziewięćdziesiąt złotych. Prawnik wzbudził moje zaufanie, bo cierpliwie mnie wysłuchał, nie przerywał i odniosłam wrażenie, że ma duże doświadczenie w sprawach z zakresu prawa rzeczowego. Ponadto, adwokat ma bardzo sympatyczny i ciepły ton głosu.