Pomysł na biznes – lampy zewnętrzne

Pomysł na biznes – lampy zewnętrzne

Po ukończeniu studiów długo w mojej głowie brakowało pomysłu na siebie. Różne myśli kłębiły się, czasami wręcz się wykluczające. Po diagnozie najbliższego rynku pracy okazało się nagle, że brakuje firmy, która proponowałaby klientom artykuły do wyposażenia domów.

Lampy zewnętrzne powinny być w ofercie sklepu

lampa zewnętrznaPostanowiliśmy ze znajomym, że założymy spółkę i tak właśnie powstało przedsiębiorstwo „Błysk” funkcjonujące już obecnie od 10 lat na regionalnym rynku. Wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, ale obraliśmy jedną drogę – postawiliśmy w naszym biznesie na produkcję i dystrybucję różnorodnych lamp. Naszymi odbiorcami zostały sklepy meblowe, które proponują klientom bibeloty typu lampy sufitowe, stojące, wiszące, lampy dziecięce, również lampy klasyczne i lampy nowoczesne, a co więcej nawet lampy zewnętrzne. Projektanci naszych produktów nie zawodzą i otrzymujemy świetne projekty, szczególnie zachwycające oryginalnością, ciekawymi dekoracjami, ale też klasycznym podejściem do lamp. Ponadto wszystkie lampy, a szczególnie nowoczesne lampy sufitowe spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Obecnie szeroki wybór oświetlenia i żyrandoli czasami przysłania dobre wyroby, bo stworzone przez polskich producentów, których warto wspierać, wybierając ich produkty. Nasza oferta skierowana jest do każdego. Z bogatej oferty kolorystycznej, mnogości kształtów, przeznaczenia i zastosowanych materiałów każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze produkty, szczególnie lampy klasyczne, stanowią świetny element dekoracyjny, pasujący do tradycyjnych wnętrz. Dominującym jednak stylem obecnie jest nowoczesny wystrój wnętrza, dlatego nasza oferta jest ciągle poszerzana i adekwatna do potrzeb klientów.

Nie możemy zostać w tyle, za bardzo cenimy naszą pracę, która jest jednocześnie naszą pasją, aby osiąść na laurach. Wśród naszych klientów promujemy wysoką jakość, funkcjonalność i indywidualność.

Dodaj komentarz