Poszukiwania drewna do mojego kominka

Poszukiwania drewna do mojego kominka

W wakacje udało nam się z Łukaszem wynająć mieszkanie w centrum Gliwic za niewielkie pieniądze. Bardzo mi zależało, by tam zamieszkać, ponieważ w salonie jest kominek a ja zawsze o nim marzyłam.

Drewno kominkowe, które kupiliśmy było pierwszej klasy

drewno kominkoweŁukasz zrobił wszystko, żeby nam się udało i chłopak się postarał. Mieszkamy tam już jakiś czas i zbliżają się powoli chłodne wieczory. Musimy kupić dobrej jakości drewno kominkowe z Rybnika, ale nie bardzo wiedzieliśmy gdzie się zgłosić. Nasz sąsiad powiedział nam, że jego znajomy prowadzi sprzedaż drewna kominkowego w Gliwicach i dał nam namiary. Ucieszyliśmy się, bo sąsiad powiedział, że w sklepie drewno kominkowe jest bardzo tanie. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, to w środku był jakiś facet, który rozmawiał ze sprzedawcą. Tematem dyskusji była wycinka drzew w naszym województwie. Łukasz od razu mi powiedział, że wycinka drzew może nastąpić dopiero jak się otrzyma zezwolenie. Kiedy sprzedawca skończył rozmowę to poprosiliśmy go o pomoc. Od razu powiedzieliśmy, że przysłał nas sąsiad. Sprzedawca zapytał czy też interesuje nas wycinka drzew, ale od razu wyjaśniliśmy, że chcemy kupić drewno kominkowe i po to przyszliśmy. Nie rozumiałam co ma wycinka drzew do sprzedaży, ponieważ jest to pierwszy proces, ale nie zamierzałam w to wnikać. Nie znam się na tym a przyszłam kupić gotowy produkt. Jak się okazało to sąsiad miał rację. Drewno kominkowe było naprawdę w bardzo dobrej cenie i zaopatrzyliśmy się w ogromne ilości. Łukasz zorganizował przyczepkę do samochodu, byśmy mieli jak zabrać drewno kominkowe. Na szczęście mamy szopę, gdzie będzie można składować całe drewno kominkowe.

Łukasz jeszcze chwilę porozmawiał ze sprzedawcą, który pomógł nam się zapakować i wróciliśmy do domu. Łukasz ma wieczorem rozpalić w kominku. Już nie mogę się doczekać tego klimatu.

Dodaj komentarz