Poszukiwania hotelu konferencyjnego

Poszukiwania hotelu konferencyjnego

Od kilku lat byłam menadżerką dużej, zagranicznej firmy energetycznej. Niedługo moja firma miała wejść na polski rynek. Ponieważ jestem jedyną osobą w zarządzie, która zna język polski perfekcyjnie dostałam zadanie zorganizować konferencję w Polsce dla zagranicznych przedstawicieli i polskich pretendentów do otwarcia filii firmy w Polsce. Przede wszystkim musiałam znaleźć odpowiednie miejsce.

Gdzie na dolnym śląsku zorganizuje konferencję?

najlepsze hotele konferencyjne dolny śląskKonferencja miała w sumie trwać przez kilka dni, dlatego musiałam znaleźć hotel gdzie będzie można zorganizować konferencję dla wielu osób, a przy tym wynająć pokoje na nocleg dla gości zagranicznych. Poszukiwania takiego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: najlepsze hotele konferencyjne dolny śląsk, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć ogłoszenie hotelu konferencyjnego. Oferował on wynajem sali konferencyjnej w bardzo niskiej cenie. Dużą jego zaletą było to, że posiadał również salę restauracyjną, gdzie można było zamówić catering. Z tego co się dowiedziałam pokoje dla gości miały dość wysoki standard. Wydaje mi się, że odpowiedni dla przedstawicieli tego zagranicznego koncernu. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i zapytałam o możliwość zorganizowania konferencji w danym terminie. Sala konferencyjna była tego dnia wolna, a odpowiednia ilość wolnych pokoi również się znalazła.

Dzięki temu już kilka tygodni późnej mogłam odwiedzić swój rodzinny kraj podczas konferencji mojej firmy. Okazało się, że jest to świetny hotel konferencyjny. Sale konferencyjne i restauracyjne są przestronne, widne, klimatyzowane i odpowiednio nagłośnione. Do naszej dyspozycji był także sprzęt do pokazów i prezentacji komputerowych. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć tak profesjonalne miejsce.