Pracowałem z nowoczesnym ekogroszkiem

Pracowałem z nowoczesnym ekogroszkiem

Przez prawie dziesięć lat pracowałem jako sprzedawca samochodów. Ta branża była na początku trudna jednak z czasem nie miała przede mną żadnych tajemnic. Dobrze się w niej czułem i miałem szansę na rozwój. Niestety to był nie pewny rynek i pewnego dnia dowiedziałem się, że nasz szef ogłasza bankructwo.

Sprzedaż ekogroszku jako moja praca 

ekogroszek śląskWkrótce musiałem poszukać całkiem innego zatrudnienia w innej firmie. Mój przyjaciel polecił mnie w swoim miejscu zatrudnienia jako przedstawiciela handlowego w trochę innej branży. Na rozmowie kwalifikacyjnej wypadłem znakomicie i podjąłem z nimi ścisłą współpracę. Od teraz moim nowym obiektem sprzedaży był ekogroszek Śląsk. Najgorszym problemem dla mnie było odnalezienie jakiś stałych klientów. Na szczęście przyjaciele polecili mi sprawdzone techniki sprzedaży i szybko pojąłem o co tutaj tak na prawdę chodzi. Z miesiąca na miesiąc stawałem się coraz lepszy i podnosiłem swoje wyniki w sprzedaży. Tak na prawdę ta branża zainteresowała mnie bardziej niż moja poprzednia i czułem się w niej znakomicie. Okazało się, że ekogroszek w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej popularny i nie ma z nim żadnego problemu. Oczywiście trzeba było tylko wiedzieć do których drzwi pukać. Taką listę dobrych klientów można było zdobyć na różne sposoby. Jednak nie chciałbym się nimi chwalić wszystkim, ponieważ mogłyby się dostać w nie odpowiednie ręce. Tak na prawdę każdy fachowiec je zna i z nich korzystał. Jako doświadczony przedstawiciel handlowy miałem szansę na stały rozwój i wiedziałem, że robię coś z sensem.

Mój nowy szef z czasem zaczął wysyłać nas na różnego rodzaju szkolenia do stolicy. Jako sprzedawca samochodów trochę stałem w miejscu. Mogłem się rozwijać tylko i wyłącznie z własnej inicjatywy. Tutaj rozwój był bardziej ceniony.