Praktyczny jeździk naakumulator

Praktyczny jeździk naakumulator

Dzieci od najmłodszych lat lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu i dlatego też rodzice bardzo często je zabierają na spacery. Przeważnie biorą wtedy ze sobą rowerki, hulajnogi czy w ostatnim czasie także nowoczesne jeździki.

Zdalnie sterowane jeździki na akumulator

jeździk na akumulatorChyba każde dziecko będzie zachwycone przejażdżką w zdalnie sterowanym pojeździe, który dodatkowo do złudzenia przypomina prawdziwy pojazd. Przeważnie pierwszymi pojazdami maluchów są rowerki biegowe, a kiedy już nauczą się chodzić, to idealny będzie jeździk na akumulator, który bez problemu znajdziemy w internecie. Są to najczęściej pojazdy takie jak samochód lub motocykl, które mają wbudowane silniki i akumulatory. W sprzedaży znajdziemy jeździki markowe, które są produkowane na licencji producentów motoryzacyjnych lub powszechnie dostępne model, które jedynie imitują samochody. Jeździki służą do samodzielniej lub zdalnej jazdy po chodnikach, alejkach, trawnikach czy nawet żwirku w zależności od wybranego modelu. Są wykonane z odpornego na uszkodzenia i wgniecenia tworzywa sztucznego, mają antypoślizgowe koła oraz pasy bezpieczeństwa. W zależności od potrzeb, na rynku znajdziemy tego typu pojazdy przeznaczone dla jednego lub dwójki maluchów, ponieważ mogą się w środku zmieścić dwa oddzielne fotele. Dla ułatwianie korzystania z pojazdu, większość modeli posiada piloty do zdalnego sterowania, które służą rodzicom w przypadku dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie jeździć. Z pewnością nie będzie końca zabawy w takim pojeździe.

Zakup takiej zabawki na pewno nie będzie małym wydatkiem. Zwłaszcza jeżeli zdecydujemy się na licencjonowany pojazd. Takie modele mogą kosztować nawet tysiąc złotych, jednak za znacznie niższą kwotę kupimy jeździki, które nie są markowe.