Praktykant w firmie produkującej grzejniki

Praktykant w firmie produkującej grzejniki

Nazywam się Krzysztof i chodzę do jednej z Warszawskich szkół. Jestem obecnie na ostatnim roku. W zeszłym miesiącu miałem praktyki i przyjęłam mnie hurtownia hydrauliczna z Warszawy. Bardzo dobrze wspominam te praktyki, ponieważ wiele się nauczyłem i zdobyłem odpowiednią wiedzę.

Grzejniki w bogatej ofercie

grzejnikiDzięki temu po szkole będę mógł otworzyć własny sklep hydrauliczny w Warszawie. Podczas praktyk pracowałem w różnych działach. Zajmowałem się sprzedażą i oferowałem klientom atrakcyjne grzejniki z Warszawy, które były w bardzo bogatej ofercie. Klienci bardzo chętnie kupowali grzejniki kanałowe oraz równie dużym zainteresowaniem darzyli grzejniki dekoracyjne, które bardzo często sprzedawałem. Praktyki również odbywałem na magazynie, ponieważ hurtownia hydrauliczna posiada własny magazyn, gdzie znajdują się wszystkie grzejniki. Sprawdzałem stany magazynowe i jak na przykład kończyły się grzejniki kanałowe to składałem zamówienie u producenta. Również nauczyłem się składać takie zamówienia na grzejniki i bardzo dobrze sobie radziłem. Praktyki na magazynie najbardziej mi się podobały, ponieważ mogłem wprowadzać grzejniki dekoracyjne do systemu i było to bardzo interesujące zajęcie. Na koniec miałem nadzorować naszych monterów. Klienci, którzy kupują u nas grzejniki dekoracyjne mają zapewniony ich montaż w cenie. Kontaktowałem się wtedy z takim klientem i umawiałem go z naszym monterem. Jechał on wtedy montować grzejniki w ustalonym przeze mnie terminie. Świetnie sobie radziłem i umówiłem spotkania na wszystkie grzejniki, które zostały u nas zakupione.

Cieszę się, że ta hurtownia hydrauliczna przyjęła mnie na praktykę. Wiem jak wykonane są grzejniki dekoracyjne oraz jak je rozróżniać. Zdobyłem ogromną wiedzę oraz doświadczenie i jestem doskonale przygotowany na przyszłość.

Dodaj komentarz