Proste drzwi wewnętrzne

Proste drzwi wewnętrzne

Własne mieszkanie to było moje wielkie marzenie, więc kiedy udało mi się w końcu je zrealizować i podpisałam umowę kupna mieszkania byłam niesamowicie szczęśliwa. Czekał mnie jeszcze remont ale ten etap wydawał mi się o wiele prostszy niż samo wybranie odpowiedniego miejsca i jego kupna. Okazało się, że remontowanie mieszkania jest trudne ale planowanie jego aranżacji sprawiło mi dużo radości.

Wybrałam drewniane i proste drzwi wewnętrzne

proste drzwi wewnętrzne drewnianePlanowanie tego jak ma wyglądać moje mieszkanie było bardzo przyjemne i strasznie ekscytujące. Oczywiście było to też trudne zadanie ale stwierdziłam, że jeżeli chcę by wszystko w mieszkaniu wyglądało tak jak tego chcę to muszę jakoś temu podołać. Przede wszystkim, z tych ważniejszych rzeczy to chciałam żeby w całym domu znalazły się proste drzwi wewnętrzne drewniane, włącznie z łazienką i toaletą. Zdecydowałam, że drewniane drzwi będą najlepsze, ponieważ pasują one właściwie do wszystkiego. O ile może być tak, że za dwa czy trzy lata będę zmieniać kompletnie aranżację jakiegoś wnętrza to drzwi wymieniać z pewnością tak szybko nie będę, ponieważ jest to zawsze duży koszt i też dość inwazyjny remont. Wybrałam jasne drewno, ponieważ ogólnie lubię jasne rzeczy i pomieszczenia. Wiele osób uważa, że ciemne drewno jest bardziej eleganckie ale dla mnie właśnie to drzwi w jasnym odcieniu wyglądają bardzo wytwornie. Do drzwi dobrałam posrebrzane klamki. Wydaje mi się, że całość wygląda naprawdę fajnie i wszystko do siebie pasuje.

Moje mieszkanie jest naprawdę przestronne i urządzone w skandynawskim stylu. Dlatego też jasne i drewniane drzwi bardzo pasują do każdego wnętrza. Dobrze, że drzwi są proste, a nie ozdobne bo wtedy za bardzo przytłaczały bo wystrój pokojów. Drzwi, które kupiłam są naprawdę porządnie wykonane i jestem pewna, że będą mi służyć przez bardzo długi okres czasu.