Prosty trik marketingowy

Prosty trik marketingowy

W ciągu kilku lat stałam się rozpoznawalną twarzą w Internecie. Droga na szczyt wymagała ode mnie ogromnych nakładów pracy. Nagrywam filmy na popularną platformę, gdzie twórcy dostają część zysków, z wyświetlanych reklam. Samo nagranie zajmuje nawet kilka godzin dziennie.

Oryginalne przypinki dla wyjątkowych fanów

przypinki reklamowe z własnym nadrukiemŚpiewam oraz gram na gitarze i pianinie, Internet dał mi możliwość podzielenia się moim talentem ze Światem. Do moich obowiązków należy przygotowanie scenografii i wyszukiwanie oryginalnych strojów, do wirtualnych występów. Początkowo, wykonywałam covery znanych utworów, więc niebanalne stroje były świetnym sposobem, żeby wyróżnić się z tłumu innych twórców. Dzięki zarobionym pieniądzom, mogłam zacząć pracować nad komponowaniem własnej muzyki. Covery zapewniły mi rozpoznawalność, ale moje własne utwory sprawiły, że zyskałam prawdziwą sławę. Wkrótce dostałam propozycję od jednej z mniejszych wytwórni płytowych, nagrania własnego albumu w profesjonalnym studio! Po nagraniu płyty, miałam wziąć udział w krótkiej trasie koncertowej po największych klubach w Polsce. Wydawca zaproponował mi, że powinnam zaprojektować dla fanów przypinki reklamowe z własnym nadrukiem. Miały one posłużyć jako darmowe gadżety, rozdawane przeze mnie po koncertach fanom, którzy kupili bilety VIP, czyli dające możliwość wejścia za kulisy. Wydawca zapewnił mnie, że teraz jest to najlepszy sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku. Spodobał mi się ten pomysł, bardzo chciałam spotkać się z moimi fanami i usłyszeć ich opinię na temat mojej muzyki na żywo.

Trasa koncertowa okazała się sukcesem. Po spotkaniach z fanami, zaczęły pojawiać się wpisy w Internecie ze zdjęciami przypinek dostępnych jedynie dla fanów, ze specjalnymi biletami. Ponoć zwiększyły one sprzedaż biletów VIP, na moje kolejne występy.