Pyszny catering wigilijny

Pyszny catering wigilijny

W tym roku po raz pierwszy spędzaliśmy święta u nas w domu. Zazwyczaj to my jeździliśmy do rodziców. Niestety, nie byłam zbyt dobrą kucharką, dlatego też myśl o gotowaniu dla całej rodziny napawała mnie ogromnym stresem. Nie miałam pojęcia, jak sobie poradzić, potrafiłam wszystko przypalić.

Wybór cateringu wigilijnego

catering wigilijny - WarszawaNa początku na próbę chciałam zrobić jedno danie, jednak nie wyszło. Uznałam, że najwyższy czas wpisać catering wigilijny – Warszawa w moją wyszukiwarkę. Pomyślałam, że nie ma co się męczyć, jeżeli nie czułam klimatu świąt w gotowaniu. Chciałam, żeby wszystkim smakowało jedzenie, co w przypadku mojego gotowania byłoby niemożliwością. Dlatego też zadzwoniłam do cateringu, by dostać menu świąteczne. Okazało się, że jest całkiem spory wybór dań. Oczywiście na początku zaznaczyłam barszcz czerwony na mojej liście. Barszcz z uszkami to podstawa świąteczna. Poza tym wzięłam jakieś ryby, kilka ciast świątecznych i paszteciki z kapustą. Nie chciałam brać tego za dużo, bo później i tak sporo zostaje. Jedyne co sama planowałam zrobić to sałatkę. Umówiłam się z firmą, żeby dostarczyli mi wszystkie dania  w południe w Wigilię. W ten sposób wszystko było świeże i wystarczyło to tylko podgrzać. Nie musiałam niczego mrozić, by się nie zepsuło. Jedzenia było sporo i wszystko wyglądało niezwykle apetycznie. Można powiedzieć, że uratowałam święta, bo cała rodzina od razu zasiadła do stołu i zachwalała jedzenie.

Nie każdy człowiek musi mieć talent do gotowania. W moim przypadku wybawił mnie świetny catering. Jedzenie było znakomite i wszyscy najedli się do syta. Bardzo się cieszyłam, że udało mi się znaleźć tamtą firmę, ponieważ w innym przypadku chyba bym musiała kupić wszystko w postaci mrożonek ze sklepu, które jak wiadomo, zbyt smaczne nie są.