Rehabilitacja i łóżka nefrytowe

Rehabilitacja i łóżka nefrytowe

Kiedyś, kiedy pisałem pracę magisterską na Politechnice Poznańskiej z zakresu zarządzania jakością, mój promotor mi powtarzał: Podstawową zasadą wdrażania Systemów Jakości jest to, by zapobiegać nie leczyć.

Rehabilitacja to podstawa w uzyskaniu sprawności, a łóżka nefrytowe pomogą w tym

łóżka nefrytoweBo zapobieganie raz, że jest dużo tańsze od leczenia, a dwa nie jest obciążone ryzykami przestojów, które dopadają w okresie leczenia, w tym przypadku napraw. I myślę, że ta idea powinna przyświecać nam wszystkim. Szczególnie w zakresie leczenia w pełnym tego słowa znaczeniu. Tak, żeby nie trzeba było się leczyć, kiedy coś się stanie, tylko żeby wyeliminować problem, nim on przyjmie fatycznie fizyczną postać. Temu właśnie służą min. elektrody tens ems. One bardzo w takim przypadku się przydają. Wręcz wspomagają nasze ciało dostarczając mu moc z pola elektromagnetycznego, które w nim zostaje wytworzone. A po takim wytworzeniu wpływa na nasze ciało bez przerwy je wspomagając. Inną formą rehabilitacji są różne urządzenia masujące, które mogą zastąpić fizyczne palce osoby masującej. Co prawda dla nas facetów nic nie jest w stanie zastąpić rąk masażystki, ale to już zupełnie inna Historia. No i wreszcie mamy najnowszy wynalazek, czyli łóżka nefrytowe, gdzie można tak się zrelaksować, że aż z tego wszystkiego zasnąć. A we śnie może się nam zamajaczyć komputerowe badanie skóry, po którym komplet rehabilitacyjny zostanie nam dany.

I wszyscy, a szczególnie my będziemy zadowoleni. Tylko musimy wiedzieć o jednym. Że zawsze gdzieś jest jakaś granica, której nie warto próbować przekroczyć. Bo co jest poza tą granicą, niech pozostanie dla nas tajemnicą.

Dodaj komentarz