Sale szkolne z nowymi krzesłami

Sale szkolne z nowymi krzesłami

Już nie mogłam doczekać się wakacji, aż w końcu możliwy będzie remont w szkole. Sale już ledwo nadawały się do użytku. Dzieciaki w tym czasie miały wolne i bez problemu możliwy był taki remont do wykonania. Zatrudniłam najlepszą ekipę, która wszystko miała wykonać w dwa miesiące. 

Wymiana krzeseł w każdej sali szkolnej 

krzesło szkolne regulowaneByłam dyrektorką prywatnej szkoły podstawowej i dysponowałam dwudziestoma salami szkolnymi. Była to wystarczająca ilość sal na ilość dzieci, które w tej szkole się uczyły. Przed remontem przeprowadziłam głosowanie wśród rodziców w kwestii wyboru krzeseł do sal i wszyscy jednogłośnie wybrali krzesło szkolne regulowane, twierdząc, że będzie to najwygodniejsze rozwiązanie dla każdego ucznia. Kiedy już sale były wyremontowane to zgłosiłam zapotrzebowanie na krzesła do przedstawiciela handlowego, z który wielokrotnie współpracowałam. Zależało mi, żeby krzesła były kolorowe, ponieważ miało to wprowadzić do każdej z sal weselszą atmosferę. Osobiście pojechałam do firmy, która oferowała takie regulowane krzesła, żeby jeszcze je dokładnie obejrzeć i wybrać właściwe kolory. Zdecydowałam się stonowane kolory, żeby wszystko pasowało do siebie idealnie. Od razu rozliczyłam się za zakup krzeseł i zleciłam ich dostawę do szkoły. Była połowa sierpnia i cieszyłam się, że krzesła udało się tak szybko sprowadzić. Zamówiłam nieco więcej krzeseł na wszelki wypadek, bo nie chciałam, żeby dla kogokolwiek zabrakło. To była trafna inwestycja a krzesła okazały się bardzo wygodne.

Rodzice na zebraniu byli zachwyceni remontem szkoły. W końcu płacili za edukację swoich pociech a pieniądze przeznaczane były na ważne cele. Udało się nawet zorganizować wycieczkę krajoznawczą dla wszystkich trzecich klas i każdy uczeń świetnie się bawił.