Spodobał nam się hotel nad morzem

Spodobał nam się hotel nad morzem

 

Mąż zarezerwował hotel nad morzem na nasz wakacyjny wyjazd. To będą nasze pierwsze wspólne wakacje nad morze od dłuższego czasu. Zazwyczaj jeździliśmy w góry lub dzieciaki nad morze jeździły z dziadkami. W tym roku wzięliśmy sobie z mężem dwa tygodnie wolnego i ruszamy nad morze.

Będziemy spać w hotelu nad morzem

hotel nad samym morzem dla dzieciHotel nad samym morzem dla dzieci bardzo mi się spodobał. Mąż zdecydował się na to miejsce ze względu na wiele pozytywnych opinii. Miejsce jest dostosowane do dzieci pod względem wyposażenia a także dobrego jedzenia. Podobno w hotelu są specjalne place zabaw dla dzieci w każdym wieku. Zatrudnione animatorki spędzają czas z dziećmi kiedy rodzice są na jakiś zabiegach. Hotel znajduje się praktycznie nad samym morzem więc dodatkowo można się cieszyć pięknymi widokami. Naszym dzieciakom spodoba się także basen a wodnymi atrakcjami. Oni mogliby całymi dniami się kąpać a i tak będzie im mało. Już nie mogę się doczekać kiedy się spakujemy i ruszymy w podróż. Wiem, że czas na wakacjach bardzo szybko nam zleci ale i tak trzeba się cieszyć że taki wyjazd jest możliwy. Nasze dzieci lubią spędzać z nami czas i jeszcze nigdy nie spali w takim luksusowym hotelu. Hotel nad samym morzem dla dzieci zrobił na nas na żywo jeszcze lepsze wrażenie. Nasze dzieciaki były bardzo szczęśliwe w nim. Poznały koleżanki i kolegów. Nie nudziły się. Animatorka była świetna zapewniała sporo dodatkowych atrakcji nie tylko naszym dzieciom.

Właściciel hotelu witał każdego gościa. Pytał się czy coś nam potrzeba i czy wszystko nam w hotelu pasuje. Uważam, że świetnie nadaje się do tego biznesu. Liczy się z opinią gości i jest w stanie zmienić coś lub poprawić jeśli będzie taka potrzeba. Na pewno chętnie tam wrócę i to za rok. Będzie to nasze ulubione miejsce na wypoczynek wakacyjny.