Staram się o pracę w firmie czyszczącej dywany i tapicerki

Do Warszawy przyjechałam ze względu na narzeczonego. Dostał on propozycję pracy z dobrej firmy. Dla niego to ogromna szansa więc przekonałam go, że musimy jechać. Jak w Toruniu zostawiam pracę w logistyce. Właścicielka powiedziała, że stanowisko zawsze będzie na mnie czekać i mogę zawsze wrócić.

Firma czyszcząca tapicerki i dywany

czyszczenie tapicerkiPostanowiłam jednak zaryzykować. Warszawa zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Szczególnie te korki o których do tej pory tylko słyszałam w telewizji. Jak kupiłam sobie gazetę i zobaczyłam ile firm oszukuje pracowników to nie mogłam uwierzyć jak niskie to jest bezrobocie. Moją uwagę przyciągnęło spore ogłoszenie w gazecie lokalnej. Firm zajmuje się czyszczeniem i praniem różnych materiałów planuje zatrudnić trzy osoby do swojego zespołu. Zainteresowało mnie stanowisko recepcjonistki. Lubię kontakt z ludźmi i jestem pewna że sobie poradzę. Postanowiłam złożyć papier i zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną, na którą się przygotowałam. Wiem, ze firm oferuje pranie dywanów u wykładzin. Pranie wykładzin i dywanów jest wykonywane u klientów. Firma zatrudnia wykwalifikowane osoby, dla których pranie tapicerki jest bardzo proste. Specjaliści wykorzystują do tych czynności najlepsze sprzęt i środki czyszczące. Czyszczenie dywanów wykonują w krótkim czasie. Najlepszej jakości czyszczenie tapicerki w Warszawie tak samo. Firma zapewnia wysoką jakość sowich usług, które są realizowane w jak najkrótszym czasie. Firma dba o swoją opinię na rynku i stara się zapewnić pracownikom kursy i szkolenia. Sporo czytałam o poszczególnych usługach. Wiem, ze pranie dywanów jest dosyć kosztowne.

Najdroższą usługą jest pranie tapicerki samochodowej ale firma często wprowadza różnego rodzaju zniżki na tą usługę dla swoich klientów. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć tą pracę. To dla mnie spora szansa a rozwój i dobre zarobki.

Dodaj komentarz