Starówka w Toruniu – plener na sesje zdjeciowe

Starówka w Toruniu – plener na sesje zdjeciowe

Marta i Jacek mieszkają w Toruniu od najmłodszych lat. Tu się urodzili, wychowali, uczyli, a teraz pracują. Tutaj też niedawno zawarli sakrament małżeństwa, po czym stanęli przed wyborem wyboru miejsca na sesję ślubną. Toruń oferował im wiele atrakcyjnych miejsc. Mogli także skorzystać z możliwości zdjęć wykonywanych w fotograficznym studio. Jednak od dość dawna mieli już swój pomysł na jedno jedyne miejsce, w którym ich sesja odbyć się po prostu musiała.

Starówkowe sesje

zabytkowa starówka w ToruniuDość jednogłośnie na pytanie fotografa o  miejsce plenerowej sesji odpowiedzieli – zabytkowa starówka w Toruniu. Marta często widywała tam pary młode z parasolką. Zawsze zachwycona ich widokiem teraz sama mogła poczuć, jak to jest w tej roli. I o dziwo uznała, że to dość trudne zadanie. Ich celem było przecież wykonanie wspaniałych zdjęć, które uwiecznią te wyjątkowe chwile i zatrzymają ich odbicia na tle pięknej starówki. Zadanie okazało się trudne, ponieważ zwrócony na nich wzrok turystów zwiedzających starówkę o tej porze roku dość licznie, okazał się mocno rozpraszać ich uwagę. Ponadto pogoda choć była piękna i słoneczna, im utrudniała pozowanie – słońce kłuło w oczy, kiedy próbowali utrzymać się nawzajem w dość niewygodnej pozycji zakochanej pary. Starali się stworzyć coś wyjątkowego przez kilka godzin. Kiedy jednak w końcu przysiedli w jednej z knajpek starówki i fotograf pokazał im kilka roboczych zdjęć, nie pożałowali ani jednej chwili swojej ciężkiej pracy.

Starówka okazała się wspaniałym dopełnieniem ich wizerunku na zdjęciach. Skąpana w słońcu nadawała im jeszcze więcej blasku i radości. Bardzo cieszyli się teraz ze swojego wyboru. Zgodzili się także na umieszczenie kilku ich zdjęć na stronie fotografa, aby zachęcić inne pary do wybierania tego miejsca na swoje sesje.