Studio fotograficzne i zdjęcia zwierząt

Studio fotograficzne i zdjęcia zwierząt

Jest wiele pomysłów, które na pierwszy rzut oka wydają się głupiutkie i całkowicie bezsensowne, jednak po wprowadzeniu ich w życie okazuje się, że były wprost wyśmienite.

Studio fotograficzne i artystyczne zdjęcia czworonogów

studio fotograficzneZawsze ogromnie uwielbiałam przyrodę, a zwłaszcza wszelkie zwierzęta. Mnóstwo czasu spędzałam łapiąc różne ślimaki, żabki i jaszczurki, kochałam zabawy z psem znajomych i zagłaskiwałam na śmierć wszystkie okoliczne koty. Na dziesiąte urodziny dostałam swój pierwszy aparat, urządzenie dość tanie, jednak dało mi wiele radości. Tak zaczęła się moja przygoda z fotografią. Szczególnie spodobała mi się fotografia artystyczna, której tematem uczyniłam zwierzęta. Potrafiłam zrobić mnóstwo zdjęć tęczowego refleksu w skrzydełku muchy czy kluczy ptaków. Uczyłam się w kierunku związanym z zoologią i skończyłam odpowiednie studia, jednak zainteresowanie fotografią pozostało i rozwijałam je w wolnym czasie, którego, prawdę mówiąc, raczej nie było zbyt wiele. Pewnego dnia przeglądając zdjęcia śmiesznych kotów w Internecie uderzyła mnie myśl, że ludzie ciągle obfotografowują swoich domowych pupili, dlaczego nie kojarzę więc osób, które takie zdjęcia robiłyby profesjonalnie. Stwierdziłam, że połączę swoje wykształcenie zoologiczne z pasją robienia zdjęć, i otworzyłam studio fotograficzne na przedmieściach Warszawy.

Nie będę męczyć się z takimi rzeczami jak fotografia biznesowa, ale będę zajmować się robieniem zdjęć psom, kotom, szczurkom i innym zwierzętom. A jednak mój pomysł okazał się trafiony, choć może i wydawał się dziwny.

Dodaj komentarz