Świeży susz konopny

Świeży susz konopny

Medyczna marihuana czy też, jak kto woli, susz CBD, to naturalny produkt konopny, w którym znajdziemy bardzo przyzwoite ilości leczniczego, wszechstronnie działającego kannabidiolu (CBD). Zaletą „zioła” jest też fakt iż jest najtańszy spośród wszystkich artykułów z CBD

Zakup legalnego suszu CBD

legalny susz konopnyWiele osób, które stosowały inne, znacznie droższe od suszu, produkty konopne, z czasem zaczynają szukać alternatywy. Albowiem stosowanie olejów czy też past CBD, jest na dłuższą metę bardzo kosztowne i niewielu z nas stać na taką terapię. Dlatego też warto zainteresować się medyczną marihuaną, która zawiera tak samo dużo kannabidiolu, a przy tym jest nieporównywalnie tańsza. Wszak cena, na przykład olejów wręcz zwala z nóg, gdy dowiadujemy się iż za opakowanie zawierające 10 mililitrów produktu, trzeba zapłacić nawet trzy tysiące złotych! W dodatku oleje trzeba przyjmować przez minimum kilka miesięcy co mnoży koszty co najmniej razy cztery. Zatem jeśli porównać ich koszt z suszem o takim samym, bardzo wysokim stężeniu, wyjdzie nam iż są one dwadzieścia razy droższe. Albowiem gram najtańszych odmian medycznych konopi to wydatek zaledwie 25 złotych, a najdroższych około dwóch razy więcej. Zaznaczmy też, że są one absolutnie legalne z uwagi na fakt, że zawierają jedynie śladową ilość psychoaktywnego THC. Legalny susz konopny najlepiej kupować w większych ilościach, ponieważ jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie. W takim przypadku, realna oszczędności mogą sięgnąć kilkudziesięciu złotych na jednej transakcji.

Gdy chcemy stosować kannabidiol, warto wiedzieć, że to właśnie medyczny susz konopny jest jednym z jego najlepszych źródeł. Dlaczego? Jest tak, gdyż występuje on w naturalnej postaci, czyli najbardziej czystej i najlepiej przyswajalnej.