Szyld reklamowy podświetlany

Szyld reklamowy podświetlany

Ile istnieje rodzajów reklamy? Setki. Jak wyglądają szyldy podświetlane? Cóż, w tym wypadku ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia. Firmy, które zajmują się tego rodzaju marketingiem i reklamą zrealizowały już tyle zamówień, że nic nie jest w stanie ich zadziwić.

Szyldy reklamowe coraz bardziej popularne

szyldy reklamoweZaczynając, i tak solidnie wykonane szyldy reklamowe w Krakowie, które skrzą się różnymi kolorami można wymienić godzinami, jednak dzisiaj skupimy się na kilku rodzajach. Zamówić możemy pojedyncze literki z tak zwanym „efektem”. Czym on jest? Jest to nie mniej nie więcej napis złożony z pojedynczych literek, z których spodu widać poświatę. Dla przykładu, mając litery w kolorze czarnym, poświata, którą widzimy jest biała. Zwykłe litery podświetlone, czyli brak jakiegokolwiek „udziwnienia”. Klasyka przemówi sama za siebie. Wciąż bardzo charakterystyczne są kasetony dwustronne. Wiele osób słysząc tę nazwę dziwi się bardzo co to za cudo. Najwięcej tego typu reklamy możemy spotkać w Krakowie, w którym to urzędnicy od pewnego czasu pilnują, aby w mieście nie miała miejsca samowola budowlana. Kasetony nawiązują do starego, klasycznego stylu komponując się w otoczeniu. Niektóre firmy oferują także oklejanie samochodów, które później także zostają podświetlane. Ciekawe są także kasetony wielkoformatowe, które na ulicy ostatnim czasem ciężko jest spotkać, jednak nie jest to niemożliwe.

Jako, że zajmują one dosyć sporą nawierzchnię to potrzebna jest długa i stabilna ściana, bądź dach. Niestety trzeba wliczyć do tego także masę takiego kasetonu i wziąć pod uwagę fakt, że w zimę trzeba będzie odśnieżać dach.

Dodaj komentarz