Tania drukarka do kasy

Tania drukarka do kasy

Kupując wyjazdową kasę fiskalną nigdy nie przyszło mi na myśl, iż będzie ona pozbawiona wbudowanej drukarki. W końcu paragon był bardzo istotnym elementem zawartej transakcji i nawet na wyjazdach, wielu klientów życzyło sobie wydrukowania takowego. Moja kasa jednak takowej drukarki nie posiadała, więc jakiś czas musiałem obyć się bez niej.

Drukarka do przenośnej kasy fiskalnej

drukarka fiskalna - cenaCoraz częściej bywałem jednak pytany o możliwość wystawienia paragonu, a po kilku nieprzyjemnych sytuacjach z klientami, postanowiłem w końcu dokupić drukarkę, przede wszystkim dla świętego spokoju. Okazało się jednak że nie była to tak prosta sprawa, jak początkowo mi się wydawało. Moja kasa, jakkolwiek bardzo dobra, współpracowała z niewieloma rodzajami drukarek, i byłem przez to bardzo mocno ograniczony w możliwości wyboru urządzenia. To samo jednak zaoszczędziło mi wiele czasu, gdyż musiałem tylko sprawdzić, jakie drukarki będą pasować do kasy i znaleźć sklep w którego ofercie owa drukarka się znajdowała. Jeden ze sklepów w mojej okolicy miał bardzo dużą ofertę drukarek, a w jej skład wchodziła również poszukiwana przeze mnie drukarka fiskalna – cena okazała się być bardzo przystępną, aczkolwiek samo urządzenie należało raczej do sprzętu wyższej klasy, i było polecane przez wielu użytkowników.

Oprócz możliwości drukowania samych paragonów, owa drukarka obsługiwała również wydruk kuponów wedle wzoru użytkownika, co zdecydowanie było bardzo ciekawym dodatkiem i pozwalało na wdrożenie wielu różnych rodzajów promocji dla klientów. Najważniejsze jednak było to, że drukarka tego typu działała niemal z każdym rodzajem kasy fiskalnej bez potrzeby wgrywania dodatkowego oprogramowania. Wystarczyło podpiąć drukarkę do kasy, by można było z niej od razu korzystać.