Tanie nocowanie w Pieninach

Tanie nocowanie w Pieninach

Nie tylko okres wakacyjny to dobry czas na wyjazd poza miasto. W ciągu roku mamy wiele długich weekendów takich jak majówka czy weekend po Bożym Ciele. Może rezerwując następny wyjazd warto zrobić to wcześniej, by ponieść mniejsze koszty albo dogadać się z przyjaciółmi. Może chętnie z nami pojadą.

Nocleg na wakacje nie musi być drogi

tanie noclegiIstnieje wiele internetowych stron rezerwacyjnych, na których możemy zamówić tanie noclegi. Na większości z nich istnieje możliwość rezerwacji online. Nawet jeśli takiej możliwości nie ma podany test telefon kontaktowy do hotelu lub pensjonatu, z którego można skorzystać. Wybierając się na wakacje czteroosobową rodziną możemy zapłacić dość dużo za nocleg. Warto przejrzeć oferty noclegów dużo wcześniej i wybrać najkorzystniejszą opcję. Często lokalni mieszkańcy oferują wynajem pokoi lub domków letniskowych. Jest to rozwiązanie idealne dla osób podróżujących ekonomicznie. Wynajem domku letniskowego nie wyniesie nas dużo. Płacimy zazwyczaj za wynajęcie całego domku, a nie od ilości osób. Zatem im większą grupę przyjaciół ze sobą zabierzemy – każdy z nas zapłaci mniej za siebie. Domki często są wyposażone w podstawowy sprzęt gospodarstwa domowego – pralkę kuchenkę, lodówkę. Możemy sami przyrządzać posiłki lub jadać na mieście. Zawsze warto przysmaków lokalnej kuchni. Wynajęcie domku jest wygodniejsze nić nocowanie na polu namiotowym. Każdy, kto kiedyś spędzał deszczową noc pod namiotem się z tym zgodzi.

Podsumowując, wyjazd wakacyjny warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Wyprawa większą paczką wyjdzie dla nas taniej od osoby niż wyjazd we trójkę. Wyjazd z przyjaciółmi nie będzie nudny, możemy razem zwiedzać i imprezować. Oczywiście w granicach rozsądku – za zniszczony sprzęt w miejscu noclegowym przyjdzie nam zapłacić.