Trzymam kciuki za przyjaciela stolarza

Trzymam kciuki za przyjaciela stolarza

Dzisiaj postanowiłam zagłosować w konkursie, który znalazłam w lokalnej gazecie. Mój przyjaciel jest stolarzem i jego żona zgłosiła go do konkursu na najlepszego stolarza w okolicy. Dobry warszawski stolarz wygra zagraniczne wakacje a przy okazji ma szanse na darmowa reklamę.

Namawiam do głosowania na dobrego stolarza

dobry warszawski stolarzPostanowiłam oddać swój głos bo wiem, że Patryk jest najlepszy w tym co robi. Wszystkie jego prace bardzo mi się podobają. W moim mieszkaniu także mam sporo rzeczy, które on sam zaprojektował i wykonał. Bardzo podoba mi się szafa w przedpokoju, która jest solidna i bardzo wytrzymała. Meble w sypialni, szczególnie łóżko, które musieliśmy robić na wymiar bo nasza sypialnia jest dosyć mała. Dobry warszawski stolarz bez problemu poradził sobie ze wszystkimi naszymi zleceniami. Wiem, że Patryk ma wielu klientów  i chyba nie ma takiej osoby, która byłaby niezadowolona po współpracy z nim. Patryk ma niskie ceny w porównaniu do konkurencji. Wszystkie materiały, z których wykonuje różne meble są najwyższej jakości. Postanowiłam dać znać swoim znajomym i rodzice żeby zagłosowali na Patryka. Patryk ma dwójkę dzieci i na pewno przydałyby im się wakacje. Wiem, że w wakacje rzadko gdzieś razem wyjeżdżają ze względu na obowiązku. Są w trakcie budowy domu i Patryk chce jak najszybciej na wszystko uzbierać pieniądze. Udało mi się przekonać sporo osób. Głosowanie jest darmowe a na pewno dobry warszawski stolarz wiele zyska dzięki darmowej reklamie.

Patryk zdobył pierwsze miejsce. Podziękował mi za wsparcie i pomoc. Na początku nie wiedział, że żona zgłosiła go do tego konkursu. Dowiedział się po pewnym czasie jak coraz więcej osób mówiło mu, ze trzyma za niego kciuki. Dopiero wówczas dowiedział się o całej akcji, którą żona dla niego zorganizowała.