Ulubiony psi fryzjer

Ulubiony psi fryzjer

Jestem właścicielką pięknego psa o imieniu Fazi. Jest to kundelek, którego adoptowałam ze schroniska. Kiedy tylko go zobaczyłam to wiedziałam, że to właśnie on pojedzie ze mną do domu. Była to najlepsza decyzja w moim życiu. Piesek jest kochany i po prostu śliczny, jego sierść jest czarna i bardzo długa. Dlatego też wymaga częstych wizyt u psiego fryzjera.

Zaczęłam korzystać z usług polecanego fryzjera

polecany psi fryzjer w krakowieKocham mojego pieska z całego serca ale jest jedna rzecz, która jest bardzo problematyczna w jego wychowaniu. Jego sierść jest bardzo ciężka w pielęgnacji przez co dość często jesteśmy klientami u psiego fryzjera. Poza tym Fazi bardzo nie lubi się kąpać i chodzić do fryzjera. Byłam już u wielu fryzjerek, jednak nigdzie nie byłam do końca zadowolona z efektów strzyżenia i tego jak traktowano tam mojego psa. Kiedyś koleżanka wspomniała mi o jednym salonie, gdzie pracuje bardzo polecany psi fryzjer w Krakowie. Pomyślałam, że warto spróbować. Fryzjer okazał się naprawdę ciepłą i serdeczną osobą. Było widać, że lubi on zwierzęta i one odwzajemniają to uczucie. Ten fryzjer naprawdę ma bardzo dobre podejście do psów, ponieważ nawet mój Fazik nie próbował uciekać, co zawsze miało miejsce gdy byliśmy u innych fryzjerów. Do tego strzyżenie zawsze wykonane jest naprawdę estetycznie i Fazik wygląda świetnie. U fryzjera można po skończonym strzyżeniu wybrać perfumy dla zwierząt, którymi piesek był spryskiwany.

Strasznie cieszę się, że w końcu udało mi się znaleźć fryzjera, którego polubi mój pies i przed którym nie będzie próbował uciekać. Jakość usług w tym salonie jest naprawdę wysoka, a mimo to za usługi nie płacę więcej niż u fryzjerów, do których chodziłam z Fazim wcześniej. W przyszłości na pewno nadal będziemy umawiać się na strzyżenie do tego fryzjera.