Urlop na żaglówkach

Urlop na żaglówkach

Z mężem planowaliśmy od długiego czasu nasze wakacje. W tamtym roku byliśmy na naprawdę wspaniałych wakacjach za granicą. Jednak w tym roku po prostu nie stać nas na taki wyjazd.

Żaglówki i pełne zadowolenie

żaglówkiMi nawet odechciało się jechać gdziekolwiek skoro wiem z góry, że nie będzie tak fajnie jak w tamtym roku. W tym roku mieliśmy sporo wydatków w tym kupno samochodu dlatego też wakacje będą musiały być dużo skromniejsze niż rok wcześniej. Mąż spędzał długie godziny przed komputerem żeby znaleźć dla nas coś odpowiedniego.Pewnego dnia powiedział, że pojedziemy na mazury i że wcale nie będzie tam gorzej niż za granicą. Oczywiście nie wierzyłam w to, że tak może być. Mąż jednak zrobił czarter last minute na mazurach i pokazał mi potwierdzenie z przeprowadzonej transakcji. Nie mogłam uwierzyć w to, że jachty luksusowe mogą tak mało kosztować. Mąż wiedział bowiem, że jest to moje marzenie i nie sądziłam, że kiedykolwiek się spełni. Takie jachty do wynajęcia są w tak dobrej cenie tylko i wyłącznie na mazurach. Ten yacht charter to dla mnie prawdziwa niespodzianka. Mąż powiedział, że gdyby jechał sam to wolałby godne uwagi żaglówki z Mazur a nie jachty. Jednak cieszy się, że ja będę zadowolona. Mąż zarezerwował także dla nas pokój na mazurach. I wtedy już zaczęłam cieszyć się na zbliżający się urlop. Może rzeczywiście wakacje te będą nawet lepsze niż wakacje za granicą. Oczywiście dużo zależy od tego jeszcze jaka będzie pogoda. Jednak i u nas ostatnio pogoda w wakacje jest dosyć przewidywalna i nie jest zimno. Gdy powiedziałam w pracy o tym, że podczas urlopu będę pływała jachtem to wszyscy mi zazdrościli i od razu sprawdzali strony gdzie można zrobić taki czarter.

Myślę, że z mojej pracy także ktoś pojedzie na taki urlop. Zresztą te wakacje i to z takimi atrakcjami będą na pewno tańsze.

Dodaj komentarz