Uwielbiam jeździć na nartach

Uwielbiam jeździć na nartach

Narzeczony przygotował dla mnie ogromną niespodziankę. Podjechał po mnie do pracy i powiedział, ze zabiera mnie na wycieczkę. Wsiadłam do samochodu tak jak byłam ubrana i zobaczyłam, ze w środku są walizki i narty. Bardzo się ucieszyłam bo wiedziałam już gdzie jedziemy. Uwielbiamy jeździć na nartach i czasem korzystamy z takich zimowych atrakcji.

Narzeczony zabrał mnie na narty

narty - zieleniecTym bardziej nie miałam pojęcia, że Romek szykuje dla mnie taką niespodziankę. Jak się okazało nasz wyjazd był powiązany z naszą rocznica zaręczyn. Romek właśnie w górach poprosił mnie o rękę. Byliśmy wtedy na stoku i pamiętam to jak dzisiaj, że byłam bardzo zaskoczona ale oczywiście się zgodziłam. Narty – zieleniec jest bardzo znanym miejscem. W ten miejscowości można odpocząć i skorzystać z ciekawych tras narciarskich. Wszystkie stoki są bardzo zadbane i w trakcie sezonu zimowego można korzystać z wielu atrakcji. Nasze narty trzeba było nasmarować ale wiedzieliśmy gdzie w Zieleńcu są specjaliści od takich usług. Od razu do nich podjechaliśmy żeby jak najszybciej móc wyruszyć na stok. Pogoda w trakcie weekendu nam dopisała i wiele godzin spędziliśmy na stoku. Wieczorami korzystaliśmy z kuligu a także z ogniska, które było zorganizowane przez właścicieli, u których się zatrzymaliśmy. Byłam wdzięczna Romkowi, że przygotował dla mnie taką piękną niespodziankę. Weekend był wyjątkowy i mogliśmy przypomnieć sobie jak bardzo kochamy góry i siebie. Każdą rocznicę mogłabym spędzać w ten właśnie sposób. 

Obiecaliśmy sobie, że w miarę możliwości finansowych będziemy do Zieleńca przyjeżdżać na narty żeby zawsze pamiętać o tych pięknych i ważnych dla nas chwilach. Cieszę się, że mamy podobne zainteresowania i że obydwoje uwielbiamy jeździć na nartach i aktywnie spędzać wolny czas.