Wirtualna rzeczywistość foodtrucka

Wirtualna rzeczywistość foodtrucka

 

Ostatnio wybrałam się na taki event, zorganizowany w mojej miejscowości. Miały być tam różne atrakcje, i pokazy wirtualne, więc czemu nie skorzystać. Byłam ciekawa, co będą mieli do pokazania. Event odbywał się w takiej dużej ciężarówce przygotowanej do użytku ludzi.

Podróż w wirtualną rzeczywistość

wirtualna rzeczywistość na eventachW sumie to zastanawiałam się, czym jest taka wirtualna rzeczywistość na eventach , bo wcześniej nie miałam z czymś takim do czynienia. Zobaczyłam więc kolejkę do ciężarówki i ustawiłam się. Okazało się, że były to takie wielkie interaktywne okulary. W nich widziałam tak, jakby to wszystko działo się wkoło mnie. Jako, że była to promocja żywności, to w okularach interaktywnych mogliśmy zobaczyć produkty, z których zrobione są hamburgery, i inne produkty. Widziałam jak kroi się ziemniaki na frytki, i wszystko to było w 3D. Czułam się, jakbym weszła w inny wymiar. Naprawdę świetne rozwiązanie. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. Technologia obecnie tak się rozwija, że stworzenie dla nich nowej rzeczywistości to pryszcz. Dzięki temu mogłam nauczyć się czegoś nowego, i zobaczyć, że jak wszystko tak dalej będzie szło, to niedługo i jakieś roboty będą nas obsługiwać w sklepach, czy restauracjach. Po prostu niesamowite. No ale i tak oczywiście tradycyjną obsługę też trzeba doceniać, a takie urozmaicenia traktować należy, jako takie dodatki. Bo ludzie są najważniejsi. Zresztą, gdyby nie oni, to kto by stworzył taką wspaniałą wirtualną rzeczywistość? Ludzie zbliżają się ku geniuszowi z ich osiągnięciami.

Przeżyłam wspaniałe chwile na tym evencie. Nie spodziewałam się tylu atrakcji. Dzięki magicznym okularom i filmikom interaktywnym, wiem, jak przygotowywane jest jedzenie, i że bardzo dba się o jego jakość. Fajne są takie akcje promocyjne dla ludzi.

Szczegółowe informacje na stronie: http://lune.xyz