Własnoręcznie wyciskane zdrowe soki

Własnoręcznie wyciskane zdrowe soki

 

Najwięcej witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego z nas jest w owocach i warzywach. Dietetycy rekomendują wypicie jednej szklani soku dziennie. Jeśli chcemy być pewni, że wypijane przez nas soki i przeciery są zdrowe, powinniśmy przyrządzać je samodzielnie. Niezbędne do tego jest zakupienie wolnoobrotowej, elektrycznej wyciskarki.

Innowacyjność i wielozadaniowość wyciskarek do soków Hurom

wyciskarki do soku huromWyciskarki wolnoobrotowe są najbardziej skuteczne, ponieważ powolne obroty sprawiają, że pozostała z warzyw pulpa, będzie doskonale wyciśnięta, praktycznie sucha. Jednym z wiodących producentów wyciskarek elektrycznych jest firma Hurom. Niezawodne wyciskarki do soku hurom mają nowoczesny design i różnorodność barw, między innymi szarość, czerń, czerwień oraz eleganckie złoto. Jest to bardzo ważne jeśli chcemy, żeby sprzęt agd komponował się z naszą stylową kuchnią. Co do samego działania, dzięki wyciskarkom tej marki powstały sok jest bardzo klarowny, co pozwala nam na dłuższe przechowywanie. Ma na to wpływ innowacyjny wolno obracający się wałek ślimaka, który pozwala na wyciśnięcie soku z praktycznie każdego warzywa i owocu tj. burak, jarmuż, jabłko.  Ciekawostką w tej wyciskarce jest to, że posiada ona dwa sita. Jedno służy do zwykłego, klarownego soku, natomiast drugie do musów, które są idealne jeśli ktoś ma w domu kilkumiesięcznego maluszka. Pozwoli to na przygotowanie mu zdrowych pełnowartościowych posiłków.

To jak ważne jest codzienne spożywanie soków owocowych i warzywnych wie każdy z nas. Jednak nie każdy ma świadomość, że powinny być one spożywane tuż po przygotowaniu, dlatego najlepiej jest robić je samodzielnie przy pomocy wyciskarek wolnoobrotowych. Jednym z najczęściej polecanych producentów jest marka Hurom.