Wprowadziłam sprzedaż garnków w internecie

Wprowadziłam sprzedaż garnków w internecie

Moja szwagierka zdecydowała się jakiś czas temu na otworzenie firmy. Poprosiła mnie o pomoc. Ponieważ nie pracowała a bardzo się lubiłyśmy postanowiłam jej pomóc w rozkręceniu firmy. Szwagierka zdecydowała się na sprzedaż dobrych gatunkowo garnków, które sprowadzała z zagranicy.

Pomagam w sprzedaży garnków

komplet garnków sklep onlinePonieważ miałam do Karoliny zaufanie wiedziałam, że mnie nie wykorzysta. Karolina zaproponowała mi całkiem dobre warunki współpracy. Powiedziała, że jeśli firma będzie się rozwijać to dostanę podwyżkę i postara się o auto służbowe. Postanowiłam spróbować. Nie miałam w końcu nic do stracenia. Wzięłam się do solidnej pracy i w ciągu kilku dni udało mi się sprzedać całkiem sporo kompletów. Zaproponowałam Karolinie także otworzenie sprzedaży w internecie Sklep online w dzisiejszych czasach to podstawa. Karolina poprosiła żebym się tym zajmowała. Komplet garnków sklep online wprowadziłam bardzo sprawnie. Nasz strona była kolorowa i czytelna. Sklep online był prosty w obsłudze i to własnie mój przyjaciel pomógł mi w tym zadaniu. Wszystkie garnki zostały przez nas sfotografowane i bardzo dokładnie zapisane. Nie musiałam już jeździć po klientach. Wystarczyła dobra reklama w gazecie lokalnej a także w radio i sporo klientów dowiedziało się o możliwości zamawiania najlepszych jakościowo garnków przez internet. Karolina musiała zamawiać więcej kompletów żeby zawsze były one na stanie, Zależało nam żeby nasi klienci do nas wracali i polecali nasze materiały swoim znajomym. Wynegocjowałam dobre warunki dostawy.

Dzięki temu klienci chętnie korzystali ze współpracy z naszym sklepem. Dla stałych klientów mieliśmy specjalne rabaty a przy większych zamówieniach oferowaliśmy darmowa dostae. Byłam bardzo szczęśliwa, że udało nam się tak sprawnie rozwinąć naszą firmę