Współpraca z doświadczonym fotografem ślubnym

W rodzinie to ja jako pierwsza wychodziłam za mąż. Nikt z mojego kuzynostwa jeszcze nie planował zaślubin i spoczywał na mnie spory obowiązek. Musiałam przecież zrobić najlepsze wesele, aby każdy je zapamiętał. Miałam na ten cel przeznaczone mnóstwo pieniędzy i dzięki temu mogłam poszaleć.

Idealne zdjęcia zrobione przez zawodowego fotografa

zawodowy fotograf ślubny z RzeszowaSalę załatwiłam w najlepszej restauracji w mieście. Koszt jej wynajęcia był spory, ale w końcu pierwszy i ostatni raz w życiu wychodziłam za mąż, więc nie mogłam na niczym oszczędzać. Orkiestrę załatwił mój narzeczony, bo znał to środowisko i wiedział, kogo warto było zatrudnić. Moim zadaniem z kolei było znalezienie fotografa ślubnego. Musiał to być wyłącznie jakiś zawodowy fotograf ślubny z Rzeszowa, bo musiałam mieć pewność, że wszystkie zdjęcia będą wykonane w pełni profesjonalnie. Udałam się do największego studia fotograficznego w mieście, aby dopytać o zawodowego fotografa ślubnego. Człowiek tam pracujący dał mi namiary na Mikołaja, który w jego ocenie był najlepszym fotografem w kraju. Skontaktowałam się więc z Mikołajem i poprosiłam, żeby pokazał mi swoje pracy. Nie mogłam przecież zatrudnić go w ciemno. Kiedy zobaczyłam jakie zdjęcia ślubne wykonał, to byłam pod wrażeniem. Wszystko było wręcz idealne. Zdecydowanie posiadał ten chłopak ogromne doświadczenie zawodowe i warto było podjąć z nim współpracę. Miałam świadomość, że taki zawodowy fotograf liczył sobie więcej niż amator, ale jakość zdjęć była najważniejsza.

Kiedy powiedziałam przyjaciółce jakiego fotografa zatrudniłam, to nie mogła wręcz uwierzyć. Znała tego człowieka i powiedziała, że jest on znany nawet za granicą. O tym jednak nie wiedziałam, ale cieszyłam się, że właśnie na współpracę z Mikołajem się zdecydowałam.