Wybieranie nietypowego bukietu na ślub

Wybieranie nietypowego bukietu na ślub

Bardzo lubię kwiaty, chociaż zdecydowanie nie nazwałabym się znawczynią w tym temacie. Po prostu strasznie podoba mi się to kiedy w domu są świeże, prawdziwe kwiaty, albo oczywiście wtedy kiedy dostaję je od kogoś w prezencie. Pewnie właśnie z tych powodów wybieranie mojego bukietu ślubnego zajęło mi tak dużo czasu.

Bukiet na mój ślub musiał być wyjątkowy

bukiety na ślub z WrocławiaZanim zaczęłam poszukiwania odpowiedniej kwiaciarni obiecałam sobie, że mój bukiet musi być wyjątkowy i inne niż wszystkie. Tyle, że samej ciężko było mi określić co to dokładnie oznacza. Dlatego też potrzebowałam utalentowanej florystki, która będzie umiała przeobrazić moją nie do końca określoną wizję w coś niezwykłego. Przy pomocy przyjaciółek udało mi się znaleźć florystkę, której bukiety na ślub z Wrocławia są niezwykle popularne i polecane. Przyznam, że nie dziwi mnie to, że tak wiele osób chce aby to właśnie ona zajęła się kwiatami na ich ślubie. A to dlatego, że jest to dziewczyna niezwykle kreatywna, której udało się zrobić dla mnie najładniejszy bukiet na świecie. Jak tylko powiedziałam jej o swoich oczekiwaniach to od razu wiedziała, że nie zależy mi na prostym bukiecie w formie np. kuli. Zaproponowała mi istną wiązankę z kwiatów w odcieniach różu i fioletu z kwiatami. Kwiaty te w pewnym miejscu wyglądały jak początek wianka, ponieważ w artystyczny sposób zwisały w dół tworząc bardzo ciekawą formę.

Ślub był przepiękny. Wszystko poszło dokładnie tak jak chciałam, włącznie z wyglądem mojego bukietu ślubnego oczywiście. Strasznie podobała mi się jego nietypowa forma, która mimo wszystko nie wyglądała dziwnie. Bałam się trochę, że bukiet ten nie przypadnie do gustu wszystkim, ale nawet moja mama, która ma dość konserwatywny gust powiedziała, że bukiet ten wyglądał przepięknie i pasował mi idealnie do sukienki i welonu.