Wybite okna w Katowicach

Wybite okna w Katowicach

Prowadzę mały sklep osiedlowy z artykułami spożywczymi. Biznes nie jest może bardzo dochodowy, jednak nadal jeszcze mi się opłaca. Oczywiście konkurencja w dzisiejszych czasach jest ogromna. Dookoła są same duże markety które kuszą klientów niskimi cenami.

Okna z Katowic i sprzedaż lokalu

oknaJa sobie na tak luksus nie mogę pozwolić. Żeby biznes był nadal rentowny muszę utrzymywać ceny na dość wysokim poziomie. Mam jednak swoich stałych klientów którzy może i nie robią u mnie ogromnych zakupów. Jednak zawsze wpadną po jakieś drobne rzeczy o których zapomnieli lub im ich zabrakło. Dzięki takim udało mi się przez tyle lat utrzymać niezmiennie na rynku. Jednak ostatnio spotkała mnie bardzo przykre rzecz. Próbując otworzyć sklep zauważyłam że wszystkie okna z Katowic są wybite! Byłam w totalnym w szoku. Owszem prowadzę biznes w dość nieciekawej dzielnicy Katowic, jednak nigdy mnie nic złego nie spotkało. Uznałam więc ze są to tylko legendy i tak naprawdę ludzi tutaj mieszkający są bardzo mili. Jednak wybite okna PCV udowodniły mi że nie jestem tutaj mile widziana. Postanowiłam dłużej tego nie znosić. Zadzwoniłam na policję i do ubezpieczyciela, a następnie postanowiłam sprzedać biznes. Wystawiłam więc ofertę na portalu internetowym i czekałam na nowy początek życia. Kupiec znalazł się niemal od razu.

W dodatku zaproponował on bardzo dobrą cenę, dzięki czemu bez chwili wahania sprzedałam mu znienawidzony już sklep. Od tej pory mogłam się już zająć sobą. Postanowiłam rozwijać swoje hobby i nie martwić się zbytnio o przyszłość. W końcu życie ma się tylko jedno!

Dodaj komentarz