Wybór zespołu na wesele

Wybór zespołu na wesele

Kiedy rok temu planowałam swój ślub miałam mnóstwo na głowie. Wiele osób mówiło mi żebym zatrudniła firmę, która specjalizuje się w organizowaniu wesel i ślubów. Jednak ja chciałam zrobić wszystko sama i z pomocą mojego narzeczonego.

Jak najlepiej wybrać zespół na wesele?

zespółPraktycznie wszystko mieliśmy wybrane i zaplanowane. Z większością mieliśmy nawet już podpisane umowy. Jednak nie mogliśmy wybrać odpowiedniego zespołu weselnego. Mój już mąż pochodzi z Warszawy, ja natomiast z Łodzi. Ślub i wesele miało odbyć się w mojej miejscowości. Dlatego najpierw szukaliśmy zespół na wesele w Łodzi. Niestety poza jednym zespołem, który akurat nie miał wolnego terminu, nie przypadł nam do gusty żaden. Postanowiliśmy więc poszukać zespół weselny z Warszawy. W Warszawie spodobały się nam trzy zespoły. Nie wiedzieliśmy który wybrać. A oboje wychodzimy z założenia, że dobry zespół weselny to połowa sukcesu i dobrej zabawy. Dlatego też postanowiliśmy nie oszczędzać na zespole. Wybraliśmy zespół weselny z Warszawy. Zespół liczył siedem osób. Potrafili zagrać i zaśpiewać każdy utwór. Zaczynając od disco polo kończąc na… operetce. Okazało się, że jeden pan z zespołu również występuje w operetce. Kiedy grali na naszym weselu byłam bardzo szczęśliwa. Robili bardzo krótkie przerwy na odpoczynek.

A nasi goście? Poza przerwami cały czas byli na parkiecie. Dzięki zespołowi, który grał na naszym weselu ostatni goście wyszli o godzinie szóstej nad ranem. Do dzisiaj z uśmiechem na twarzy wspominam nasze wesele i każdemu z naszych znajomych polecam zespół, który grał u nas.

Dodaj komentarz