Wygrywam przetarg na położenie nawierzchni drogowej

Wygrywam przetarg na położenie nawierzchni drogowej

Prace drogowe dla mnie to pestka a od kiedy mam własną firmę to ośmielam się twierdzić, że jestem jednym z najlepszych w branży. Wiele lat pracowałem na swój status ale warto było, bo teraz jestem rozpoznawalny i co najważniejsze ceniony.

Moi pracownicy w terminie położyli nawierzchnię drogową

nawierzchnie drogowe z betonu w WarszawieGdy pojawił się przetarg na nawierzchnie drogowe z betonu w Warszawie to od razu chciałem to wygrać. Do położenia było ponad dwadzieścia kilometrów i to nie były przelewki. Wiedziałem, że jak dostanę to zlecenie to ustawię się do końca roku. Na ilość zleceń to ja nie narzekam, ale głównie wpadają jakieś małe robótki i nie zawsze wysyłam wszystkich chłopaków, bo nie ma tyle roboty. Te nawierzchnie drogowe z betonu w Warszawie, które są do położenia to poważna sprawa. Ja o przetargach zawsze dowiaduję się wcześniej, bo mam znajomego, który zawsze mnie na bieżąco informuje. Dzięki temu jestem odpowiednio przygotowany i zdążę na czas przygotować odpowiednią ofertę. W tej branży to się wszyscy praktycznie znamy i tego klienta, który organizuje przetarg też dobrze znałem. Nie chodzi mu tylko o najniższy koszt, ale również o jakość a ja jetem mu w stanie to wszystko zagwarantować. Nie raz kładłem sam takie nawierzchnie drogowe z betonu w Warszawie a klient zawsze był zadowolony. Używam tylko najlepszych materiałów i mogę być spokojny. Wysłałem więc swoją ofertę i cierpliwie czekałem na rozstrzygnięcie tego przetargu. Przeliczyłem też sobie szybko ile zarobię na czysto i miałem ogromną nadzieję, że wygram.

Udało się wygrać i byłem z tego na prawdę zadowolony. Moi pracownicy całą nawierzchnię położyli na czas i dzięki temu wywiązaliśmy się z umowy. Nie dostałem żadnej kary za opóźnienie i jestem na prawdę dumny z pracowników, bo się starali.