Wytrzymałe i składane łóżeczko skandynawskie dla dziecka

Wytrzymałe i składane łóżeczko skandynawskie dla dziecka

Urządzanie dziecięcego pokoiku wiąże się z wyborem odpowiednich mebli. Choć sklepy z wyposażeniem wnętrz posiadają bogaty wybór produktów, to wielu rodziców wybiera styl skandynawski. Jest od bardzo uniwersalny i modny. Łączy w sobie prostotę, minimalizm i dbałość o jakość wykonania. Drewniane mebelki wytrzymają zabawy i dziecięce podskoki. Łóżeczka skandynawskie będą ozdobą domu.

Wybór skandynawskich łóżek dla dzieci

łóżeczko skandynawskie dla dzieckaŁóżka skandynawskie to nie jeden model, a wiele. Są to zarówno kołyski i łóżeczka dla noworodków, jak i łóżka domki, z baldachimem i łóżka piętrowe. Wszystkie te meble do sypialni malucha łączy styl z krainy zorzy polarnej, lodowców i pięknych, zielonych fiordów. Cudowne łóżeczko skandynawskie dla dziecka będzie doskonałym towarzyszem dzieciństwa. Rodzice, którzy dbają o jakość mebli, solidne wykonanie i styl, decydują się na meble skandynawskie wykonywane według północnych projektów. Nasi sąsiedzi zza Bałtyku cenią sobie kontakt z naturą. Właśnie drewniane mebelki dziecięce nawiązują do północnego klimatu, krainy mrozów, Laponii, fiordów i reniferów św. Mikołaja. Rodzice z chęcią wybierają meble skandynawskie do różnych pomieszczeń w domu. Są to kuchnie w zabudowie drewnianej, z litego, bejcowanego, naturalnego świerku, sosny lub modrzewia. Łóżka dębowe dla dzieci występują rzadziej niż dla dorosłych. Zwykle w stylu skandynawskim dostępne są gatunki drzew iglastych: sosna, świerk, modrzew. 

Wysokiej jakości łóżeczka dziecięce, pochodzą od skandynawskich producentów. Nasi sąsiedzi z północy, z drugiej strony Bałtyku, uwielbiają porządek i minimalizm. Sypialnia z meblami skandynawskimi odznacza się pięknem i prostotą. Łóżeczka dziecięce są solidnie wykonane, malowane naturalnymi barwami. Łóżko może być rozkładane, piętrowe, w kształcie domku lub dwupiętrowe.