Zajęcie na weekend – dokładny natrysk pianki poliuretanowej

Zajęcie na weekend – dokładny natrysk pianki poliuretanowej

W czerwcu tego roku miałem pierwszy od dłuższego czasu wolny weekend. Z racji tego, że pracuję jako kierowca ciężarówek i jeżdżę po międzynarodowych trasach, to raczej weekendy jestem w trasie, tak więc mam je zajęte pracą.

Dokładny natrysk pianki poliuretanowej do ocieplenia

natrysk pianki poliuretanowejJednakże właśnie w czerwcu miałem już zaplanowany weekend wolny i stwierdziłem że nareszcie mogę sobie odpocząć w domu i po prostu poleniuchować. Jednakże jak się okazało, nie było mi dane leniuchowanie, ponieważ moja żona wymyśliła sobie na ten właśnie mój wolny weekend robotę dla mnie. Moja żona stwierdziła, że konieczne jest ocieplenie poddasza pianką. Próbowałem jej wytłumaczyć, powiedzieć że taka izolacja poddasza pianką nie jest u nas potrzebna. Innym moim argumentem, żeby nie wziąć się za proponowane przez moją kochaną żonę zajęcie było to, że potrzebny jest sprzęt, żeby zrobić  dokładny natrysk pianki poliuretanowej, potrzebny do wykonania ocieplenia. Tutaj moja żona można powiedzieć, że mnie ” zagięła „, ponieważ powiedziała że ona takie narzędzie wyciskające natrysk pianki kupiła i że ogólnie wszystko, co potrzebne do wykonania tego ocieplenia zostało już przez nią kupione. Próbowałem się również wymigać od tej pracy mówiąc, że ta izolacja pianką może być zrobiona w inny dzień i że zrobię ją kiedy indziej, jednakże moja żona była po prostu nieubłagana i po prostu nie miałem wyjścia. Owo ocieplenie poddasza niestety musiałem przez weekend zrobić. Zajęło to sporo czasu, ponieważ jak już robię coś, to robię jak najlepiej umiej, jak najprecyzyjniej się da, tak było i tym razem. Także niestety w owy weekend nie udało mi się odpocząć.

Okazało się, że we wrześniu mam kolejny weekend wolny i mam nadzieję, że tym razem już sobie w moim zaciszu domowym odpocznę. Jeżeli oczywiście nie okaże się że moja żona nie wymyśliła dla mnie kolejnego zajęcia.

Dodaj komentarz