Zakup okularów słonecznych na prezent

Zakup okularów słonecznych na prezent

Niedługo zbliżają się urodziny mojego męża i muszę coś wybrać. On jest raczej osobą praktyczną, więc  prezent też taki powinien być. On wyznaje zasadę, że jeśli już coś kupować to to powinno być użytkowane, a nie stać gdzieś na półce. Chodzi oczywiście o wszelkiego rodzaju prezenty. Dlatego tak się zastanawiam co mu kupić.

Okulary męskie na 30 urodziny

okulary męskie GentlemanMąż obchodzi swoje urodziny na początku lata. I tutaj mi już się nasunął pomysł, by może coś kupić, co przyda mu się podczas wakacji lub na co dzień. Muszę powiedzieć, że bardzo długo zajęło mi ustalenie co to mogło by być. W końcu zdecydowałam, że kupię mu okulary męskie Gentleman. Jest to rodzaj słonecznych okularów, które są duże. Ale jest kilka ich typów. I teraz znowu musiałam podjąć decyzję jakie by tu kupić okulary. Trzeba wybrać odpowiedni model oprawek oraz kolor szkieł. Może się wydawać, że wszystkie okulary przeciwsłoneczne mają czarne szkła, ale tak nie jest. Trochę poczytałam w sieci i poszukałam jakie modele okularów przeciwsłonecznych są teraz modne. W końcu udało mi się ustalić model i kolor szkieł. Nawet mnie się spodobały. Myślę, że mojemu mężowi też przypadną do gustu. Teraz jeszcze pozostała ostatnia kwestia, a mianowicie czy te okulary będą dobre. Czy czasami jak je założy to mu nie będą spadać lub czy nie będą za ciasne. Ale sprzedawca mnie uspokoił i powiedział, że w razie czego można je później wymienić bez żadnych dodatkowych opłat. Albo też można jakoś skorygować te które się już kupiło, ale tutaj będzie trzeba zapłacić opłatę za wykonaną usługę. Urodziny ma za tydzień, więc muszę jeszcze przygotować menu na kolacje urodzinową. Na pewno zaproszę naszych znajomych i jego kolegów z pracy. W sumie ma być to przyjęcie niespodzianka, mąż niczego się nie spodziewa. Pierwszy raz będę robić mu przyjęcie urodzinowe bez zapowiedzi.

Na prezent urodzinowy dla męża wybrałam okulary przeciwsłoneczne. Myślę, że będzie to idealny prezent. Zwłaszcza, że zbliża się okres wakacyjny i zaplanowaliśmy wyjazd w ciepłe kraje. Tam na pewno przydadzą się solidne okulary przeciwsłoneczne. Oczywiście kupiłam je w dobrym salonie optycznym. Są dobre gatunkowo. Na pewno posłużą mu przez długi okres czasu.