Zamawiam w internecie czapkę cleveland cavaliers

Zamawiam w internecie czapkę cleveland cavaliers

Moja siostra niedawno poznała jakiegoś chłopaka. Ciągle mi o nim opowiada i widzę, że jest szczęśliwa co mnie bardzo cieszy. Siostra często prosi mnie o jakieś porady a ja zawsze chętnie udzielam jej pomocy. W końcu jestem starszym bratem.

Zamówiona czapka cleveland cavaliers dotarła bardzo szybko

czapka cleveland cavaliersChłopak mojej siostry miał niebawem urodziny i Malwina poprosiła o mnie o pomoc. Chciała mu kupić jakiś na prawdę wyjątkowy prezent ale kompletnie nie miała pojęcia co. Wypytałem ją o tego jej chłopaka i powiedziałem od razu, że idealnym prezentem będzie dla niego czapka cleveland cavaliers, z której na pewno będzie zadowolony. Siostra nie miała bladego pojęcia o co chodzi, dlatego postanowiłem wszystko za nią załatwić. Znalazłem w internecie odpowiedni model, który na pewno przypadnie chłopakowi do gustu i złożyłem zamówienie. Zgodnie z opisem na stronie czapka cleveland cavaliers powinna dotrzeć do mnie w ciągu dwóch dni roboczych. Idealnie się składało bo akurat trzeciego dnia chłopak mojej siostry miał urodziny. Malwina była bardzo zniecierpliwiona i już następnego dnia wypatrywała w oknie czy jedzie do nas kurier z przesyłką. Paczka ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu dotarła już następnego dnia do południa. Tak błyskawicznej dostawy to się nie spodziewałem. Zamówiona czapka cleveland cavaliers, która dotarła była inwentyczna jak ta, którą oglądałem na stronie. Przymierzyłem ją nawet i doszedłem do wniosku, że sobie również mogłem ją kupić, bo jest na prawdę świetna. Siostra była mi bardzo wdzięczna za pomoc.

Oczywiście zgodnie z moimi przypuszczeniami chłopakowi czapka spodobała się szalenie. Kazał mi podziękować za tak trafny prezent i zaprosił mnie na piwo przy okazji. Sądzę, że się polubimy co Malwinie jest bardzo na rękę.

Dodaj komentarz