Zamówienie krówek z logo firmy

Zamówienie krówek z logo firmy

 

Szef zgłosił swoją firmę na targi pracy, ponieważ chciał wypromować swoje przedsiębiorstwo i znaleźć nowych pracowników. Zajęcie się tematem zlecił mi i za wszystko odpowiadałem. Miałem wymyślić czym zainteresować potencjalnych pracowników poza długopisami i notesami.

Rozdawanie krówek firmowych na targach pracy

krówki firmoweWychodziłem z założenia, że wszyscy lubią słodycze, dlatego na nie postawiłem. Uznałem, że będzie to idealny podarek, który na pewno wszyscy docenią. Pomysł przedstawiłem szefowi i mu się on spodobał. Po długiej analizie stwierdziłem, że zamówię krówki firmowe, gdyż cukierki te są smaczne. Współpracę postanowiłem podjąć z firmą, z którą wiele razy już miałem okazję współpracować i było to pewne miejsce. Wiedziałem, że cukierki będą świeże, smaczne a logo na papierkach będzie czytelne. Logo było gotowe, musiałem tylko wybrać kolor papierków. Zdecydowałem się na czarne, ponieważ najlepiej pasowało. Nie miałem tylko pojęcia jaką ilość krówek firmowych zamówić. Zakładałem, że na targach będzie dość dużo ludzi. Poza rozdawaniem cukierków planowałem ustawić je w dużej misce na ławie tak, aby każdy mógł się poczęstować. Zamówiłem więc dwadzieścia kilogramów firmowych krówek. Wiedziałem, że jak coś zostanie, to na pewno się nie zmarnuje, ponieważ zabiorę je do firmy i poczęstuję pracowników. Targi miałem osobiście poprowadzić i jak już odebrałem zamówione cukierki, to spakowałem je do samochodu z całą resztą. Byłem bardzo podekscytowany tym wydarzeniem.

Oferta pracy zainteresowała tak wiele osób, że szef postanowił stworzyć kolejny pokój dla działu sprzedaży. Dokładnie na taki efekt liczył i był na wszystko przygotowany. Trochę cukierków zostało i rozdałem je wszystkim pracownikom. Były smaczne i raz dwa zostały zjedzone.