Zapakowałam kask dla brata na święta

Zapakowałam kask dla brata na święta

Mój brat uwielbia motocykle. Niedługo są święta i poszukujemy dla niego prezentu. Brat na pewno ucieszyłby się gdyby dostał coś na motor. Postanowiłam poszukać coś ciekawego i przydatnego zarazem. Złożę się na prezent z rodzicami. Akcesoria na motor są bardzo drogie.

Kupujemy dla brata kask

kask na motor marki nolanPostanowiłam poczytać w internecie co warto kupić. Kwota, którą moglibyśmy przeznaczyć była spora. Okazało się, że każdy motocyklista polecał kask na motor marki nolan. Przeczytałam wiele pozytywnych opinii na temat tego kasku i postanowimy z rodzicami właśnie ten model zakupić. Kask na motor marki nolan posiada wszystkie certyfikaty, które są wymagane w trakcie użytkowania. Muszę podpytać jeszcze tylko jego kolegi, z którym jeździ na  motorze jaki rozmiar kasku będzie odpowiedni. Przemek kolega brata powiedział jaki rozmiar mamy kupić i postanowiłam zamówić kask na motor nolan przez internet. Pokazałam Przemkowi jaki model nas interesuje i stwierdził, że mój brat na pewno będzie bardzo zadowolony. Okazało się, że Przemek ma taki sam kask i nawet mój brat ostatnio wspominał, że bardzo mu się podoba i chciał sobie taki sam kask na motor kupić. Jak to usłyszałam to bardzo się ucieszyłam. Dzięki temu wiedziałam, że nasz prezent będzie trafiony i na pewno brat będzie z niego zadowolony. Kask zamówiłam wczoraj i już dzisiaj mama dzwoniła, że kurier przywiózł paczkę do naszego domu.

Jak wróciłam z uczelni od razu obejrzałam kask, który muszę przyznać był bardzo dobrze zapakowany. Nie miałam żadnych zastrzeżeń do kasku. Był wykonany porządnie i na pewno będzie bratu długo służył. Kask od razu zapakowałam w papier ozdobny. Będzie czekał na brata pod choinką. Jestem ciekawa jego reakcji. Na pewno nie spodziewa się, że dostanie taki piękny prezent.