Zdrowy sok z buraka

Zdrowy sok z buraka

 

Regularne uprawianie sportu powoduje, że trzeba zmodyfikować swoją dietę i szczególnie dbać o to co się spożywa przed i po treningu. Sportowcy bardzo często sięgają po wzmacniające suplementy diety, które dostarczają im wiele niezbędnych składników.

Jak wygląda sok buraczany firmy Terranova?

terranova sok z burakaWarzywa są niezbędnym elementem naszej diety, gdyż dostarczają cennych witamin i minerałów. Mogą nawadniać, zwiększać wydolność czy przyśpieszać spalanie tłuszczu. Nie zawsze jesteśmy w stanie każdego dnia zjeść pięć porcji warzyw i owoców, więc można zastąpić suplementami diety. Firma Terranova sok z buraka sprzedaje w formie liofilizowanej, która pozwala na zatrzymanie w produkcie wszystkich cennych wartości. Burak ma postać proszku, który dodatkowo jest uzupełniony o kłącze imbiru, sok  liści pszenicy czy dwa gatunki grzybni. Wszystkie składniki są liofilizowane czyli zamrożone, a potem zamienione ze stanu stałego w gazowy, z pominięciem stanu ciekłego. Dzięki tej metodzie uzyskuje się drobno zmielony proszek, który można dodawać do wody, koktajlu czy wody kokosowej na godzinę przed planowanym treningiem. Sok z buraka posiada mnóstwo cennych składników odżywczych i witamin, które skutecznie wzmacniają organizm przed wysiłkiem. Sam proszek ma smak pikantno – orzeźwiający, dzięki połączeniu buraka z imbirem i papryczką. Tego typu suplementy diety, kupimy w specjalnych sklepach ze zdrową żywnością lub z produktami dla sportowców. Jest on pozbawiony sztucznych dodatków i barwników, co wpływa na jego jakość.

Proszek w połączeniu z płynem szybko ulega ponownemu nawodnieniu, a składniki roślinne w nim zawarte odzyskują swój pierwotny smak i aromat. Produkty firmy Terranova mają wysoką jakość i są polecane przez wielu specjalistów z zakresu sportu