Złota biżuteria ślubna w komplecie

Złota biżuteria ślubna w komplecie

 

Mój wielki dzień już niedługo. Wszystko przygotowane, pozostaje tylko czekać, co wcale nie jest takie proste. Co chwilę nasz spokój zakłócają natrętne myśli. Czy wszystko przebiegnie zgodnie z planem? Czy goście będą zadowoleni? To tylko część naszych wątpliwości. Mam osobowość perfekcjonistki, dlatego chciałabym żeby wszystko się udało. Tymczasem czeka mnie jeszcze jedna kwestia do załatwienia – wybór kolczyków i bransoletki specjalnie na ten dzień.

Trudny wybór kompletu ze złota na ślub

komplet złotej biżuterii ślubnejBiżuteria ślubna – ten temat wywołuje wiele emocji. Niby nic takiego, kolczyki, naszyjnik, bransoletka – jednak to właśnie ten wybrany komplet będzie uwieczniony na zdjęciach i nie tylko. Wiele osób zwraca uwagę na spójny wizerunek, ja także do nich należę. Komplet złotej biżuterii ślubnej musi być wyjątkowy. Takie jest moje zdanie. To nie może być nic przypadkowego. Wszystko musi do siebie pasować i doskonale komponować się z suknią ślubną. Wybór kruszcu był dla mnie oczywisty – w grę wchodziło tylko złoto. Uważam, ze ten surowiec jak żaden inny podkreśli doniosłość dnia mego ślubu. Finalnie zdecydowałam się na elegancki komplet, oczywiście ze złota, w postaci naszyjnika, kolczyków i delikatnej bransoletki. Taki komplet mogę wykorzystać także po ślubie, bowiem jest na tyle uniwersalny, że będzie dobrze wyglądać też na co dzień.Złoty naszyjnik o gęstym splocie ładnie wygląda w towarzystwie pasujących kolczyków. Wybrałam skromne kolczyki zapinane na bigiel. Bransoletka ma możliwość regulacji.

Niby taka mała rzecz, a jednocześnie taka ważna. Dla perfekcjonistki to oczywiste, że wszystko razem musi doskonale pasować. Warto zatem przeznaczyć nieco czasu na odwiedziny w kilku sklepach jubilerskich i pooglądać nowe kolekcje na ten najważniejszy dzień.