Znany lakier do paznokci

Znany lakier do paznokci

Moje wszystkie koleżanki uwielbiają manicure. Mogłyby cały czas opowiadać o różnych stylizacjach paznokci, albo o tym, co usłyszały ostatnio od kosmetyczki. Tylko, że one wykonywały paznokcie albo metodą żelową, albo akrylem, lub popularnymi hybrydami. Ja tego nie używałam na moich paznokciach.

Piękne paznokcie z lakierem Ice

popularny lakier do paznokci IceNie trzeba chodzić regularnie do kosmetyczki, żeby nasze paznokcie dobrze się prezentowały. Ja uwielbiałam sama malować paznokcie i wymyślać różne wzorki. Ostatnio zaplanowałam pomalować paznokcie na jakiś żywy kolor. W tym celu zakupiłam popularny lakier do paznokci Ice w kolorze błękitu. To ostatnio bardzo modny kolor. Postanowiłam zrobić na nim wzorki w kolorze czarnym- klasyka. Muszę przyznać, że nie potrzebuję hybryd, odkąd mam lakier Ice. Nie spodziewałam się z początku, gdy go kupowałam, że będzie utrzymywał się tak długo. Parę dni mój manicure był w ogóle nienaruszony. Później pojawiały się jakieś odpryski ale długo po nałożeniu naprawdę. Poza tym kolory lakierów były bardzo głębokie. Na dobrą sprawę, wystarczyłaby jedna warstwa a i tak byłby bardzo nasycony kolor. Jednak dla pewności zawsze i tak nakładałam te dwie warstwy, jak polecał producent. Nie mam problemu też ze zmywaniem lakieru. W hybrydach trzeba długo trzymać aceton, żeby lakier się rozmiękczył. Tutaj wystarczy raz przejechać zmywaczem i po kłopocie. A płytka się nie niszczy. Można osiągnąć dzięki tym lakierom efekt profesjonalnego manicure.

Jestem zadowolona, że udało mi się znaleźć markę lakieru, która odpowiada mi pod każdym względem. Jestem bardzo wymagająca, więc aż dziwne, ale nie mam tutaj na co narzekać. Moje paznokcie zawsze wyglądają idealnie i mogę na nich robić też różne stemple i szablony, ponieważ lakier jest odpowiedniej konsystencji.